Sağlık Sigorta Hizmetleri

Sağlık Sigortası

Herşeyin başı sağlık.

Önce sağlıklı olmalı ki insan sonra diğer istekleri gerçekleşmeli. Bu yüzden ihmale gelmeyecek belkide öncelik sırasında ilk olan sahip olduğumuz en önemli şeydir sağlık. Gelin sağlığınızı birlikte koruyalım.

 

Kapsam ve Politikalar

Yıldız Sigorta’nın sağlığınızı korumaya yardımcı olabileceği tüm farklı yolları görün.

İndirim

İndirimlere göz atarak sağlık sigortasından nasıl tasarruf edebileceğinizi öğrenin.

Bir Sorunuz mu var?

Yıldız Sigorta ile Sağlık Sigortası hakkındaki tüm sorularınızı yanıt almak için bize ulaşın.

Sağlık Sigortası Hakkında

Özel sağlık sigortası, herhangi bir hastalık ya da kaza sonucunda karşı karşıya kalınan sağlık giderlerinin karşılanmasını sağlayan bir poliçe türüdür. Beklentilerinize ve tercihlerinize göre şekillenen, dolayısıyla kişiye özel tasarlanan paketler ile sigorta poliçesinde tanımlanan genel ve özel şartlar kapsamında önceden belirlenmiş limitlere kadar koruma sağlanır. Sağlık harcamaları, tanı ya da tedavi giderleri poliçe ile belirlenmiş limitlere ve teminatlar toplamına kadar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Özel sağlık sigortası sorgulama sistemi aracılığı ile size en uygun sağlık sigortası teklifini alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası fiyatları özel durumunuza, beklentilerinize ve tercihlerinize göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla seçimleriniz ve kişisel durumunuz ödenmesi gereken prim tutarı üzerinde etkilidir. Diğer taraftan sağlık sigortası kişiye özel tasarlandığından, özel sağlık sigortası hesaplama sistemine doğru bilgilerin girilmesi en doğru ve en uygun paket seçimi için gereklidir. 

Ayrıca sigorta yaptırırken karşı karşıya kalabileceğiniz sağlık giderlerini, bu giderlerin ne oranda sigorta şirketi tarafından karşılanacağını, anlaşmalı sağlık kurumlarını ya da hastane kısıtlaması olup olmadığını göz önünde bulundurmak faydanıza olur. Son olarak sigorta poliçesinde bulunan genel ve özel şartları detaylı olarak inceleyerek, hangi teminatların poliçeye dahil olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.