Hakkımızda

Yıldız Sigorta Dediğinizde ÖZVERİ MÜCADELE KAZANÇ BAŞARI

Dünyada sigortacılığa benzer ilk uygulamalara günümüzden yaklaşık 4000 yıl önce Babiller’ de rastlanmaktadır. Zamanın ticaret merkezi durumundaki Babil’ de, kervan tüccarlarına borç veren sermayedarlar, kervanların soyulması veya fidye ödeme durumuyla karşılaşmaları halinde tüccarların borçlarını silmekte, buna karşılık borcu tüccarlardan geri aldıkları zaman, taşıdıkları riskin karşılığı olarak ana borç miktarı üzerinden bir miktar para almaktaydılar. Bu olay daha sonra Kral Hammurabi tarafından yasallaştırıldı. Hammurabi Kanunlarının en büyük özelliği haydutların saldırısına uğrayan kervanların zararlarının bütün diğer kervanlar arasında paylaşılmasını öngörmeseydi. Bu, tehlike paylaşmasının kara taşımacılığındaki ilk örneğidir.


BİZE GÖRE YILDIZ SİGORTA

Her ne kadar yukarıda kısaca paylaştığımız bilgi kadar eskiye dayalı bir kuruluş tarihimiz olmasa da, Babil de bir şubemiz ve ya Kral Hammurabi ile çözüm ortaklığımız olmasada bizde uzun zamandır Sigortacılık Sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Başta Ankaralı müşterilerimiz olmak üzere İç Anadolu Bölgesi ve tüm Türkiye'de bir çok müşterimizin Sigorta İşlemlerini yürütüyoruz.

Yıldız Sigorta Müşterileri daha acentelerimizin kapısından ilk adımlarını atarlarken korumamız altına alınırlar. Onlara bunu hissettiren profesyonel ekibimiz ve cazip sigorta paketlerimizdir. Sizinle birlikte büyüyen bu aileye katılmak için size en yakın şubemize uğramanız ve ya çağrı merkezimizi arayarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.


KRONOLOJİK HİZMET SÜRECİMİZ