Güvenlik Politikası

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların site üzerinde yapacakları işlemlerle ilgili genel bilgilere yer verilmiştir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar işlem yapmadan önce okuyabilirsiniz.

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Yıldız Sigorta’ya kayıt yaptırmakla veya Yıldız Sigorta tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” da yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan Yıldız Sigorta “Gizlilik Politikası” hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

Yıldız Sigorta işbu “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar”, Yıldız Sigorta “Gizlilik Politikası” ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Yıldız Sigorta'nın, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Yıldız Sigorta hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Yıldız Sigorta sitesindeki bağlantılar sizi Yıldız Sigorta sitesinin dışına götürebilir ve Yıldız Sigorta, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Yıldız Sigorta, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Yıldız Sigorta veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

İşbu sitede yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Yıldız Sigorta veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Yıldız Sigorta'nın, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak, sahte isim ve kredi kartları kullanmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur. Yıldız Sigorta, bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikâyette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.

Yıldız Sigorta, talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte tamamen serbesttir.

Web sitemiz kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak ve Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

Telif

Telif hakkı Yıldız Sigorta'ya aittir. Tüm haklar saklıdır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Sitede yayınlanan içeriklerin hazırlanmasında iş ortaklarımızın web sayfalarında da faydalanılmıştır. Site içerisinde yer alan logo ve benzeri araçların hak sahibi olduğunuzu düşünüyor ve ya yayınlanmasını istemiyorsanız iletişim bölümünden yazılı ve belgeli olarak bir e-posta ile birlikte belirtmeniz durumunda gerekli işlemler yapılacaktır.